Real Madrid, ja kush vjen nëse ikën Ronaldo
Pëlqej
Sipas asaj që shkruan portali anglez "Caughtoffside", Real Madrid po punon për transferimin e yllit belg të Chelsea-t, Eden Hazard, në rast të një largimi të mundshëm të Cristiano Roanldos nga "Santiago Bernabeu" verën e ardhshëm.

"Topi i Artë 2013" rishprehur së fundmi dashurinë e tij për ish ekipin e tij Manchester United dhe pranoi se do të dëshironte të rikthehej në "Old Trafford" në të ardhmen.

Deklarata e tij duket se është marrë seriozisht nga drejtuesit e kampionëve të Europës që menjëherë kanë reaguar duke identifikuar pasardhësin e mundëshëm të tij. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori