Real Madrid kerkon 9 vjecarin Muhammed Madin (VIDEO)
Albeu.com
Skuadra spanjole, Real Madrid edhe zyrtarisht ka dërguar ofertë për të marrë shërbimet e “wonderkid-it” 6 vjeçar Mohammed Madin. Francezi me prejardhje nga Algjeria u bë i njohur me videot e tij të publikuara në ...
... YouTube, kë edhe tërhoqi vëmendjen e shumë skuadrave të mëdha botërore, si Çelsi, Mançester Junajtid dhe Lyon, mirëpo si duket më afër shërbimeve të tij është skuadra mbretërore. Për momentin, Madin bën pjesë te juniorët e skuadrës Rubaix në Francë. Për shkak talentit të tij të madh, Federata e Futbollit Francez do të përkujdeset për Madin deri në moshën e tij 18 vjeçare.
Ja videoja:Shtuar më 13/04/2009, ora 19:51
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori