Real Madrid kontakte me Drogba
Edhe Real Madrid nën hapat e Didier Drogba. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë, i cili ditë më parë zyrtarizoi largimin nga Kampionët e rinj të Europës, Chelsea, sipas "Daily Mail", mund të ribashkohet me ish-trajnerin e tij, Jose Mourinho.

Në rast largimi të mundshëm të Gonzalo Higuain nga "Santiago Bernabeu", Didier Drogba do të ishte zëvëndësuesi ideal por më parë klubi madrilen duhet të mposhtë konkurrencën e Shanghai, Barcelonës dhe Juventus dhe duhet ti ofrojë sulmuesit një kontratë dy-vjeçare (siç e ka shprehur vetë Drogba). /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2012, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori