Real Madrid-Mallorca, formacionet zyrtare
Real Madrid do të kërkojë rikthimin në krye të La Liga ndaj Mallorcas.

Zidane do të startojë sonte me emra si Eden Hazard, Karim Benzema, Vinicius JR dhe Gareth Bale në sulm.


Formacionet zyratre:

Ndeshja fillon në orën 22:00.

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Ramos, Varane, Mendy; Valverde, Modric; Hazard, Vinicius, Bale; Benzema.

Mallorca: Manolo Reina, Pozo, Valjent, Raillo, Fran Gamez, Baba, Salva Sevilla, Dani Rodriguez, Take, Cucho, Budimir.

Shtuar më 24/06/2020, ora 21:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori