E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
Real Madrid mbyll sagën De Gea këtë javë
Edhe pse Manchester United po zvarrit orët, të dyja palët Gea dhe Real nuk dëshirojnë të heqin të shkepusin kontaktet e tyre gjatë merkatos dhe kështu medohet se do të mbyllet gjithçka këtë javë.

Detajet e sakta të shifrës së transferimit është pengesa kryesore që duhet të tejkalohen nga Los Blancos me çmimin përfundimtar që pritet të jetë rreth 75 milionë euro, çmimi i kërkuar i anës së Jose Mourinhos siç raportohet gjerësisht në mediat britanike.

Pavarësisht mbështetjes së dhomës së veshjes së Madridit nga Keylor Navas, mendohet setek Real Madrid do të jetë përballja më e bukur për portierin numër 1 të madrilenëve, pasi stafi ka treguar mbështetje maksimale për Navas. / albeu.com /
Shtuar më 06/06/2017, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori