Real Madrid, "mini-Messi" vjen nga Japonia (VIDEO)
Pëlqej
Është vetëm 9 vjeç, por mes moshtarëve të tij është spektakolar. Quhet Takuhiro Nakai, por të gjithë e njohin si "mini-Messi" japonez dhe sipas asaj që shkruan e përditshmja spanjolle "AS", Real Madrid ka nisur punën për ta afruar në akademinë e tij.

Nëse kjo arrihet atëherë ndizet një "mini-Klasike" duke ditur që Barcelona ka marrë tashmë nga Japonia talentin tjetër Takefuso Kubo. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori