Real Madrid në garë për Aubameyang
Real Madrid po përgatitet që të hyjë në garë për sulmuesin e Arsenal, Pierre Emerick-Aubameyang.

Gabonezi ka hyrë në 12 muajt e fundit të kontratës me Topçinjtë me të cilët deri tash ka refuzuar që të ulet të negociojë marrëveshjen e re, shkruan Sport, transmeton Klan Kosova.

Në këtë situatë Arsenal pritet që të përballet me ofertat për sulmuesin, ku deri tash interesim për të kanë shprehur Barcelona dhe Manchester United.
Shtuar më 16/04/2020, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori