Real Madrid njihet me dëmtimet e Marcelos dhe Modriçit dhe mungesën e tyre
Pëlqej
Gjatë ditës së sotme, dy lojtarët Madrilen, Marcelo dhe Modric, kanë kryer testet mjekësore dhe kanë vërtetuar shkallën e dëmtimit të tyre, duke konstatuar që nuk janë dëmtime të rënda dhe janë dëmtime vetëm të shkallës së parë.

Marcelo: Mbrojtësi imajtë ka një dëmtim muskulor në bicepsin e këmbës së djathtë. Ndërsa dhe Modric është me të njëjtin dëmtim si Marcelos.

Por lajmi i mirë është se dyshja besohet se do të jetë gati për ndeshjen e dytë më 6 mars kundër Parisit. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2018, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori