Real Madrid njofton për situatën e të dëmtuarve, rikthehen Isco dhe Carvajal
Isco nuk do të mungojë në derbin e të shtunës kundër Atletico Madrid.

Matteo Kovacic, Gareth Bale dhe Keylor Navas pritet që të mungojnë në këtë takim për shkak të lëndimeve edhe pse Dani Carvajal besohet se do të jetë i gatshëm për lojë pasi mungoi dy muaj.

Isco dhe Modric të cilët punuan individualisht të martën, ju bashkuan grupit”.

“Matteo Kovacic po ashtu u stërvit për herë të parë me bashkëlojtarët që nga lëndimi”.

Gareth Bale, Luka Modric dhe Keylor Navas vazhdojnë që të jenë në procesin rikuperues. Navas u stërvit i vetmuar”, shkruan në një komunikatë të Realit. /Albeu.com/
Shtuar më 16/11/2017, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori