Real Madrid nuk heq dorë nga talenti i Benficas
Real Madrid duket se po mbledh të gjithë talentët më të mirë në rruzullin tokësor.

Pas blerjes së Vinicius dhe Brahim Diaz, Los Blancosit duan të blejnë edhe talentin e Benficas, Joao Filipe.

19-vjeçari ka spikatur në Portuga, ku luan si sulmues anësor edhe në qendër. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori