E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Real Madrid nuk ka ndërmend të ndalet, përgatitet ofert e re për Mbappe
Kilian Mbappe është dëshira e madhe e Real Madrid. Sulmuesi francez vazhdon të jetë ëndrra e shumë tifozëve madrilen që në prezantimin e Hazard brohorisnin në kor se kërkonin Mbappen. Florentino Perez dëshiron të kënaq tifozët dhe po tenton nën shkrimin me francezin.

Real Madrid ka bërë gati rreth 200 milionë euro për firmosur me Mbappen. Tashmë topi kalon në duart e drejtuesve të PSG-së nëse do të lënë të lirë lojtarin. Një gjë e tillë vështirë se mund të ndodh pasi francezët nuk dëshirojnë të humbasin shërbimet e një prej yjeve të futbollit botëror.
Shtuar më 15/06/2019, ora 21:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori