Real Madrid ofron 100 milionë euro për Christian Eriksen
Sipas Indepentent, Real Madridi ka kontaktuar Tottenhamin për transferin e Christian Eriksenit.

Kampionët e Europës po ashtu janë duke kërkuar edhe Eriksenin edhe Eden Hazardin dhe për këtë janë duke përgatitur 100 milionë euro.

Por, për danezin thuhet se oferta e Realit do të jetë në verë.

Eriksen ka vetëm një vit kontratë me Spursat në fund të këtij sezoni. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2019, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori