Real Madrid përmbys rezultatin ndaj Gironas (VIDEO)
Real Madrid ka përmbysyr rezultatin ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar është kapiteni, Sergio Ramos në minutën e 42'.

Ndeshjapo zhvillohet dhe është minuta e 45'. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2019, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori