Real Madrid po bën gati transferimin e talentit portier
Real Madrid ka një sagë portieri në dorë. Me çështjen De Gea e cilapo zvarritet prej 3 sezonesh madrilenët kanë hedhur sytë tek talenti i Athletic Bilbao, Kepa.

"Real Madridi hedh sytë nga portieri i Athletic, Kep. 'Luanet' po tentojne ti rinovojne kontratën që në janar por akoma nuk ia kanë arritur. Athletic dëshiron t'i vendosë një klauzolë largimi prej 65 milionë eurosh." shkruan e ëprditshmja spanjolle Marca, përcjell Albeu.com

Në Bernabeu e pëlqejnë dhe e shohin tek ai profilin e portierit të së ardhmes. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2017, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori