Real Madrid rimerr kreun e La Liga-s (VIDEO)
Albeu.com
Real Madrid me fitoren e sontme kundër Atletiko Madridit me rezultat 3:2, ka rimarrë kreun e tabelës në La Liga, me pikë të njëjta sa rivali i saj më i madh Barcelona, por me golaverazh më të mirë.Golat për Realin u shënuan nga Xabi Alonso (49'), Alvaro Arbeloa (55') dhe Gonzalo Higuain (62') ndërsa për Atletiko Madridin shënuan Jose Antonio Reyes (10') dhe Diego Martin Forlan (68') nga penalltia.


Ja golat:

1:0


1:12.1


3:1
3:2
Shtuar më 29/03/2010, ora 05:33
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori