Real Madrid shet 7 futbollistë
Pas triumfit në Ligën e Kampionëve, trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është gati të bëjë një revolucion pasi pritet të largojë 7 futbollistë.

Sipas të përditshmes sportive madrilene “AS” bëhet me dije se francezi gjatë afatit kalimtar të verës është i gatshëm t’i shesë shtatë futbollistë.

Raphael Varane, Danilo, Mateo Kovacic, James Rodriguez, Isco, Jese e Karim Benzema nuk e kanë vendin e sigurt në “Santiago Bernabeu”.

Ndërkaq në drejtim të Los Blancos raportohet se do të shkon Alvaro Morata, Eden Hazard dhe David de Gea./Albeu.com/
Shtuar më 03/06/2016, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori