Real Madrid trondit portën e Romës
Real Madrid dhe Roma po luajnë në "Santiago Bernabeu" për ndehsjen e tyre të parë për këtë sezon në Champions League.

Një pasim mjeshtëror i Toni Kroos te Gareth Bale i dha drithërimën e parë Romës.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuita e 8' e takimit. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori