E FUNDIT/ Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Real Madrid vëzhgon "Chicharito-n"
Hernandez (United)
Krerët e Real Madridit janë duke e vëzhguar me kujdes situatën e sulmuesit meksikan të Manchester Unitedit, Javier Hernandez, raporton "Mirror".

Sulmuesi meksikan i njohur me nofkën "Chicharito", llogaritet sulmuesi i tretë tek "Djajtë e Kuq", pas Robin Van Persie dhe Wayne Rooney.

Menaxheri i Unitedit, Ser Alex Ferguson, nuk dëshiron shitjen e meksikanit, por ai në fund të këtij sezoni pritet të largohet nga Old Trafford, për faktin se nuk ka hapësirën e duhur në klubin më të suksesshëm në ishull.

Sipas drejtuesve të klubit mbretëror, 24 vjeçari ka aftësinë dhe shpejtësinë e duhur që të luaj në Spanjë. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2013, ora 18:42
chelsea forever
e Dielë 24 Shkurt 2013, Ora 22:51
valla ky bash per real madrid asht i mire edhe i shpejt
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori