Real Madrid zyrtarisht heq dorë nga ndjekja e dy lojtarëve
Real Madrid kanë vendosur të heqin dorë nga lëvizjet e tyre për Robert Leëandoëski dhe Eden Hazard, raporton Daily Telegraph.

Ndaj Los Blancos mund të ushtrtohet një dënim duke u bllokuar në merkaton e transferimve dhe madrilenët nuk duan që ta përkeqsojnë këtë situatë. Me 180 milionë për Mbappen, Reali nuk od të prezantohej mirë para Fair Playt financajr, edhe spe madrilenët janë të fuqishëm ekonomikisht dhe me të ardhura, përcdjell Albeu.com.

Sipas Goal.com madrilenët nuk duan të futen fare në këto ujëra dhe publikisht sot kanë deklaruar tërheqen dhe mos interesimin e dy super lojtarëve. /albeu.com/
Shtuar më 26/07/2017, ora 15:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori