Real Madrid:Ikën Valdano vjen Zidane
Dje pas një mbledhje të drejtuesve të Real Madridit kanë shkarkuar Drejtorin Teknik të skuadrës pas kërkesës nga trajneri aktual Jose Mourinho, i cili kishte kërkuar largimin e tij.

Por pas këtij largimi një figurë e madhe tek vjen në vend të Valdanos dhe ai është Zinedine Zidane. Kjo është bërë e ditur nga mediat spanjolle. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2011, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori