Real Madrid mban nën vëzhgim Neymar
Vëzhgues të Real Madrid janë parë në stadiumin “Pacaembu” gjatë ndeshjes Corinthians-Santos. Sipas AS, objektivi i drejtuesve spanjollë ishte Neymar.

Klubi i presidentit Perez po punon ditë-natë për t’i shkëputur rivalëve të Barcelonës yllin e Santosit. Disa ditë më parë është regjistruar dhe një fluturim i shpejt i zëvendës presidentit të Santosit, Odilio Rodrigues në Spanjë për të biseduar me Sandro Rosell për të ardhmen e Neymar. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2013, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori