Real ofron 140 milione euro per Messin
Albeu.com
Krerët e Real Madridit janë të gatshëm të ofrojnë 140 milionë euro për të transferuar sulmuesin argjentinas të Barcelonës, Lionel Messi, shkruan gazeta angleze "Daily Mirror" të shtunën.Reali kërkon që të përforcohet edhe më tutje për edicionin e ardhshëm dhe e ka synim që të thyejë edhe një rekord për dëmshpërblim të paguar. Verën e kaluar skuadra madrilene pagoi shifër rekorde prej 94 milionë eurosh për të transferuar portugezin Cristiano Ronaldo nga Manchester United.
Shtuar më 09/05/2010, ora 19:31
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori