Real ofron 30 milione euro per Thomas Muellerin
Albeu.com
Lojtari i kombëtares gjermane, Thomas Mueller, pas Kampionatit Botëror është gjendur në krye të listës së dëshirave të Realit, i cili tashmë i ka përgatitur vendin në “galaktikët” më të rinj.
Presidenti i madrilenëve, Florentino Peres, është i entuziazmuar me lojërat e futbollistit të ri dhe dëshiron që të gjitha fondet e destinuara për transferimin e Douglas Maiconit t’i orientojë në sjelljen e sulmuesit më të mirë të Mundialit.

Reali do t’i ofrojë Bayernit 30 milionë euro për Muellerin, i cili ka kontratë me Bayernin deri më 2013.
Shtuar më 14/07/2010, ora 17:56
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori