Real shënon edhe golin e tretë (VIDEO)

Real Madridi ka shënuar edhe golin e tretë kundër Eibarit në "Santiago Bernabeu"

Goli është shënuar nga mbrojtësi brazilian, Marcelo pas një aksioni perfekt ku kombinohet shumë bukur me Benzemanë dhe në fund e finalizon siç duhet.

Reali kryeson ndeshjen dhe rezultati është 3-0. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 22:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori