Real Sociedad ndëshkon Barcelonën (VIDEO)
Real Sociedat po përballet me Barcelonën për renditjen në tabelën e La Ligas.

Barcelona edhe pse me formacionin e tyre më të mirë nuk kanë mbyllur sic duhet hapësirat dhe në këtë mënyrë modestët e Real Sociedat kanë kaluar në avantazh.

Golin e ka shënuar në minutën e 12', mbrojtësi Elustondo. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori