Real – Tottenham, formacionet e mundshme
Pas dy fitoreve takohen më në fund liderët e Grupit H në Ligën e Kampionëve, bëhet fjalë për Real Madridin e Tottenhamin.


Anglezët do të jenë mysafirë në tempullin e kupave Santiago Bernabeu dhe nuk do ta kenë aspak lehtë. Jo së paku si në takimet ndaj APOEL dhe Borussia Dortmund, ku të dy këto ekipe luajnë sonte për pikët e para.

Los Blancos do të jetën më disa mungesa, ndërsa më poshtë keni formacionet e mundshme.

Real Madrid (4-3-1-2): Navas; Nacho, Varane, Ramos, Marcelo; Modric, Casemiro, Kroos; Isco; Benzema, Ronaldo.

Tottenham (3-4-2-1): Lloris; Alderweireld, Sanchez, Vertonghen; Aurier, Winks, Dier, Trippier; Eriksen, Son; Kane. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2017, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori