Reali afër pësimit të golit, Varane shpëton mrekullisht portën (VIDEO)
Real Madrid është duke luajtur ndeshjen e 8 këtë sezon në La Liga.

Los Blancosit po po luajnë ndaj Alves në transfertë dhe rezultati i ndeshjes është 0-0.

Në minutën e 27' Alaves rrezikoi portën e madrilenëve, pasi mbrojtësi Varane bëri një hedhje fluturimi që të shpëtonte portën e Courtois. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2018, ora 19:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori