Reali "argëtohet" në Bernabeu, 'manita' ndaj Leganes (VIDEO)
Real Madrid është rikthyer te fitorja, duke e mposhtur Leganesin me rezultat 5-0 në ndeshjen e xhiros së 11-të të La Ligas.

Golat për mbretërit i shënuan Rodrygo, Kroos, Ramos. Benzema dhe Jovic.

Me këtë fitore, Reali ngjitet në pozitën e dytë me 21 pikë, një më pak se Barcelona dhe një më shumë se Granada, Atletico dhe Sevilla.
Shtuar më 30/10/2019, ora 23:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori