Reali bën detyrën dhe siguron kualifikimin (VIDEO)
Reali i Madridit ka fituar 2-0 ndaj Borussia Monchengladbah duke siguruar kështu kalimin në fazën e grupeve.

Heroi i takimit ishte Benzema i cili realizoi 2 gola që në pjesën e parë.

Ndërkohë, Reali e mbyll grupin si e para. /albeu.com/


Shtuar më 09/12/2020, ora 22:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori