Reali dyfishon rezultatin ndaj Plzen (VIDEO)

Real Madrid ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Plzen në "Santiago Bernabeu".

Këtë herë është mbrojtësi brazilian, Marcelo në minutën e 56.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 60'. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori