Reali e shikon Malagan si miqësore, ja si pritet të luajnë kur mendja është tek Bayern
Reali do të udhëtojë drejt Malagas sonte me fillim në ora 20:45, për të menduar ndeshjet gjysmëfinale kundër Bayernit.

Zidane në ndeshjen e sontme pritet të startojë kështu me disa ndryshime dhe të provojë formën e lojtarëve të cilët nuk kanë qenë aktiv në ndeshje e mëparshme:

Navas; Achraf, Vallejo, Ramos, Theo; Llorente, Kovacic, Casemiro, Asensio; Benzema, Vazquez

Malaga XI: Roberto; Rosales, Torres, Miquel, Ricca; Lestienne, Iturra, Lacen, Chory; Rolan, En-Nesyri. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori