Reali ekipi "xhuxhash", në listën e lojtarëve më të gjatë në La Liga asnjë madrilen (FOTO LAJM)

5.Diego Lopez (Espanyol) – 1.96m
Pëlqej
Gazeta e njohur spanjolle Marca ka publikuar një listë me lojtarët më të gjatë, ku i pari është portieri i Deportivo La Corunas, Costel Pantilimon me 2.02m, ndërsa pjesë e saj janë edhe lojtarë si Steven N’Zonzi dhe ish-portieri i Real Madridit, Diego Lopez.

listën me më të gjatët bie në sy moskonfgurimi fare i Reait dhe konfigurimi i Barcelonës me lojtarin që pritet të mbërrijë në ditët në vazhdim.

Më lart u sjellim listën plotë të 11 lojtarëve më të gjatë në La Liga./albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 13:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori