Reali fiton mes spektaklit, Inter rrezikon kualifikimin (VIDEO)
Reali i Madridit ka fituar 3-2 ndaj Interit me plot emocione.

Vendasit e nisën mirë takimin teksa shënuan dy gola te shpejtë me Benzema dhe Ramos, por në fund të pjesës së parë Martinez ngushtoi rezultatin.

pjesën e dytë Interi barazoi me Perisic, por vendasit kaluan sërish në avantazh me golin e Rodrygo që vulosi shifrat përfundimtare në 3-2. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2020, ora 22:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori