Reali fshihet pas akuzave ndaj Ronaldos?
Ylli portugez Cristiano Ronaldo nuk po kalon një moment të mirë jashtë fushës së blertë. Akuzat ndaj tij lidhen me një përdhunim ndaj një shtetase amerikane në vitin 2009.

Sipas mediave spanjolle, Cristiano Ronaldo beson se pas këtyre ngjarjeve qëndron ish-skuadra e tij Real Madrid. /albeu.com/

Kujtojmë që marrëdheniet mes Cristianos dhe Realit u krisën pas skandalit të mos pagimit të taksave nga luzitani në shtetin spanjoll.

Ndër të tjera Ronaldo supozohet se mendon që pas problemeve të shumta si kartoni i kuq ndaj Valencias, çmimet individuale apo largimi i sponsorëve gjendet ish-skuadra e tij, Real madrid. /albeu.com/

Shtuar më 06/10/2018, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori