Reali gjen pasuesin e Marcelos
Mbrojtësi i href="kerko.php?fraza=Sporting">Sporting Lisbon, Nuno Mendes, është bërë njëri nga objektivat kryesorë të Real Madrid për mbrojtjen.

Real Madrid ka vendosur objektivin e tij për një pasardhës afatgjatë të Marcelos , ai është mbrojtësi i ri i href="kerko.php?fraza=Sporting">Sporting Lisbonës, Nuno Mendes.

"Los Blancos" kanë qenë duke vëzhguar 18 vjeçarin për disa javë me raporte që janë përpiluar për sytë e Zinedine Zidane dhe stafit të tij teknik ndërsa ata kërkojnë një zëvendësim për brazilianin 32-vjeçar, i cili është duke u konsideruar në perëndim të karrirës, sidomos pas ardhjes së francezit Ferland Mendy, i cili ka siguruar vendin e tij në formacionin bazë, transmeton lajmi.net.

Marcelos do i skadojë kontrata në vitin 2022, por Reali dëshiron të sigurojë fazën defanzive sidomos pas transferimit të Sergio Reguilion tek Tottenham Hotspur.

Mendes ka nënshkruar kontratën e re me href="kerko.php?fraza=Sporting">Sporting Lisbon, deri në vitin 2025. Klauzola e tij e lirimit thuhet të jetë 25 milionë euro, por Reali duhet të jetë i gatshëm për të mposhtur klubet si: PSG, Juventus dhe Inter për nënshkrimin e portugezit.

href="kerko.php?fraza=twitter">twitter-tweet">

.href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/nunomendes_35?ref_src=twsrc%5Etfw">@nunomendes_35 renewed his contract with the Lions ✍️🦁href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/hashtag/MadeInSporting?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#MadeInSporting href="href="kerko.php?fraza=https">https://t.co/ydfVvg1rVH">pic.href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/ydfVvg1rVH

href="kerko.php?fraza=Sporting">Sporting CP English (@SportingCP_en) href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/SportingCP_en/status/1341433847951581187?ref_src=twsrc%5Etfw">December 22, 2020
Shtuar më 01/01/2021, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori