E FUNDIT/ Derbi mbyllet ne paqe, Atl Madrid dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)
Reali i futet punës për Salah, kontakton agjentin e tij
Sipas Diaro Gol, agjenti i Salahut, Ramy Abbas Issa është kontaktuar prej presidentit të madrilenëve, Florentino Perez.

Gjithashtu raportohet se ‘mbretërit’ janë të gatshëm të ndajnë 70 milionë euro për egjiptianin, i cili po kalon nëpër një formë tëp jashtëzakonshme.

Liverpool është i vetëdijshëm se mbajtja e egjiptianit do të jetë e vështirë pasi madrilenët janë shumë të intereuar për të./albeu.com/
Shtuar më 20/01/2018, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori