Reali i Madridit blindon 5 yjet (FOTO LAJM)

Gareth Bale
Cristiano Ronaldo është i pari që do të rinovojë me Realin, por "galaktikët" nuk synojnë që të ndalen me të.

Dënimi i pritshëm nga FIFA për bllokim të merkatos detyron klubin madrilen të “blindojë” yjet dhe të bëjë sa më shpejt blerjet e reja, për ta pasur të kompletuar skuadrën në rast dënimi.

Kështu, Gereth Bale, Isco, Pepe dhe Hese janë të parët që do të rinovojnë me Los Blancos, raporton spanjollja AS.

Shtuar më 04/06/2016, ora 12:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori