Reali i trembet Valencias, apelon karonin e dytë të verdhë ndaj Ramosit
Pëlqej
Jose Luis Gonzalez Gonzalez u kritikua nga Real Madrid për kartonin e dytë të kuq ndaj Sergio Ramos në mbrëmjen e së dielës.

Real Madridi e ka apeluar vendimin e arbitrit të ndeshjes. Gjatë fitores 3-0 kundër Deportivo La Coruna, qendërmbrojtësi Ramos kërceu për topin dhe me një krah goditi kundërshtarin e tij në një mënyrë të pakujdesshme, tha Gonzalez Gonzalez për incidentin në Raporti i tij, përcjell Albeu.com.

Tani Los Blancos do të apelojë kartonin e dytë të verdhë me shpresën e heqjes së pezullimit të Ramosit për një ndeshje që ta ketë në dispozicion për vizitën e fundjavës ndaj Valencias./albeu.com/
Shtuar më 21/08/2017, ora 14:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori