Reali ka gati ofertën për Hazard
Reali i Madridit po përgatit një ofertë për të transferuar Eden Haazard në Santiago Bernabeu.

Por ekziston një problem real teksa Bluve të Londrës iu është bllokuar merkato deri në qertshor të vitit 2020 dhe nuk mund të gjejnë pasuesin e belgut.

Sipas "The Sun", bëhet fjalë për një ofertë 82 milionë euroshe në drejtim Chelsea-t, e cila me shumë mundësi do të refuzohet dhe do të kërkohen 110 milionë euro.

Ndërkohë Eden Hazard nuk ka rinovuar kontratën dhe po vijon ta zvarritë pikërisht për t’u transferuar te Reali. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori