Reali kalon në epërsi ndaj Leganes (VIDEO)

Real Madrid ka kaluar në epërsi ndaj Leganes në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar për Los Blancosit është uellsiani, Gareth Bale në minutën e 8'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 12'-të. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2018, ora 18:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori