Reali këmbëngul për yllin e Chelsea-t
Zinedine Zidane dihet prej kohësh që adhuron Eden Hazard, por transferimi i tij m un të realizohet në verë.

Lajmi bëhet i ditur nga radioja spanjolle “Cadena Cope”, sipas së cilës, Isco ose James Roodriguez mund të braktisin kryeqytetin spanjoll për të krijuar hapësirë për mesfushorin belg të Chelsea.

Isco është drejt përfundimitkontratës me Realin dhe bisedimet për rinovimin e saj kanë mbetur pezull, ndërsa Rodriguez po has gjithnjë e më shumë vështirësi në gjetjen e një vendi në formacionin bazë.
Shtuar më 06/03/2017, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori