Reali luan pa yjet ndaj Espanyol-it, ja kush mungon
Reali i Madridit do të përballet me Espanyol-in nesër dhe duket se trajneri Zinedin Zidane do të luajë pa shumë emra të rëndësishëm, për zgjedhje teknike, por edhe për dëmtime.

Gareth Bale mori një goditje ndaj Sportingut dhe me shumë gjasa nuk do të rrezikohet.

Cristiano Ronaldo është prekur nga një gjendje gripale dhe mund të mos luajë, edhe pse dihet se portugezi rrallë pranon të bëjë pushim.

Ndërkaq, lojtarë si Casemiro, Modric e Kros mund të ulen në stol.
Shtuar më 17/09/2016, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori