Reali me një këmbë në gjysmëfinale (VIDEO)
Pëlqej
Real Madridi është pranë kualifikimit në gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit pasi mposhti Valencian me rezultat 2-0 në Santiago Bernabeu.

Goli parë erdhi nga Karim Benzema në minutën e 37-të ndërsa goli i dytë ishte një autogol i shënuar nga Jose Andres Guardado në minutën e 73-të.

Vlen të theksohet gjithashtu se Ronaldo shënoi një gol i cili u anullua nga arbitri.

Falë dy golave të shënuar dhe mospranimit të asnjë goli, Real Madridi është favorit në ndeshjen e kthimit. /albeu.com/

Shtuar më 15/01/2013, ora 23:01
albert aliu
e Mërkurë 16 Janar 2013, Ora 14:33
pse spi theksson rastet e valencies o pis kush ka lujt ma mir a ke pa lojen me sy a me vetulla
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori