Reali në avantazh ndaj Espanyolit (VIDEO)

Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Espanyol në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar është Marco Asensio në minutën e 41'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 45'. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori