E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
Reali në kaos, largohet një tjetër futbollist
Disa ditë më parë, Real Madridi ka qenë përballë shumë kritikash pasi ka lënë të lirë në një mënyrë të pakuptueshme, portierin Kasijas, i cili është legjendë për klubin.

Duket se ikja e portierit spanjoll ka motivuar edhe portierin e Kosta Rikës, Navas, të largohet pasi ky i fundit pretendonte për më shumë minuta, por nuk ka gjetur hapësirë.

Reali ka transferuar portierin e Espanjolit, Casilla, si edhe synon të marrë titullar De Gean nga Mançester Junajtid, ndaj dhe Navas në sezonin e ri do të gjejë veten përsëri në stol. /Albeu.com/
Shtuar më 18/07/2015, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori