Reali nis revanshin me një supergol të Marcelos (VIDEO)
Skuadra e Real Madrid ka ngushtuar diferencat në ndeshjen ndaj Levantes falë golit të Marcelos.

Braziliani shkurtoi diferencat në 2-1 dhe tashmë madrilenët kanë ende minuta të mjaftueshme për të barazuar takimin, ndoshta pse jo edhe per te permbysur ndeshjen. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 14:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori