Reali nuk dëshiron vetëm Salah nga yjet e Premier Leagues por edhe talentin tjetër
Pëlqej
Sipas Don Balon Mohamed Salah dhe Leroy Sane lidhen ngushtë me një transferim të mundshëm në Santiago Bernabeu.

Reali mund t’i ofrojë 80 milionë euro Cityt për lojtarin më të mirë të ri në Premier League, Sane. Ndërkohë më e ndërlikuar duket marrveshja me Salah, i cili përtej spekullimeve që shtohen dita ditës është shumë e vështirë t'ia heqësha të Liverpoolit pa të paktën 200 milionë euro.

Reali i Madridit është i prirur që këtë merkato të godasë me disa emra të mëdhenj ku gjithashtu janë të lidhur për një transferim në Madridid dhe emra si Neymar, Kane, Icardi dhe Werner. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori