Reali nuk ndalet, dy gola në 6 minuta (VIDEO)


Reali i Madridit e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Granadës.

Los Blancos kanë shënuar dy gola të shpejtë fillimisht me Mendy dhe me Benzema. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2020, ora 22:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori