Reali ofroi 82 milion për Hazard, kjo është përgjigja e Chelsea
Real Madrid ka ofruar 82 milionë euro për Eden Hazard, mirëpo Chelsea e ka refuzuar ofertën e klubit spanjoll.

"The Sun" bëri me dije se Perez kishte dorëzuar ofertën e lart përmendur tek klubi londinez, mirëpo të hënën, media belge “HLN” ka vërë me dije se Chelsea e ka refuzuar ofertën. Raportimet e reja shpjegojnë se në Londër po presin një ofertë që varion nga 100-120 milionë euro për sulmuesin belg.

Hazard ka kontratë me Chelsea deri në qershor të vitit 2020 dhe nëse nuk largohet këtë merkato vere, atëherë sezonin e ardhshëm ai mund të bashkohet me Real Madrid-in si lojtar i lirë. /albeu.com/

Shtuar më 18/03/2019, ora 17:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori