Reali pa Marcelon në ndeshjen ndaj Real Betis
Vazhdojnë problemet me lëndime te skuadra e Real Madrid.

Mbrojtësi i majtë, Marcelo, nuk do të jetë në shërbim të skuadrës së tij për ndeshjen kundër Real Betis.

Real Madrid kanë njoftuar se brazliani largohet nga lista e lojtarëve të ftuar, pasi ka probleme me shpinën.

Ndeshja mes ‘Los Blancos’ dhe skuadrës nga Sevilla luhet sonte, me fillim nga ora 21:00.

Gjasat janë maksimale që në pozitën e mbrojtësit të krahut të majtë sonte të startojë Ferland Mendy.
Shtuar më 26/09/2020, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori